Novosti

Kompanije iFit sa sedištem u Novom Sadu, na svom putu dužem od decenije rada u fitnes industriji, prateći trendove i unoseći inovacije, svojim partnerima širom regiona pomaže u građenju i razvijanju uspešnog poslovanja.

Saradnja i partnerstva sa vodećim svetskim kompanijama fitnes industrije omogućila nam je da ponudimo, poslovna rešenja, edukacije, kao i vodeće softversko rešenje za sportske i fitnes centre Andrea360, koje smo razvili u saradnji sa kompanijom Andrea Solutions.

Koga tražimo?

Tražimo kreativnog zaljubljenika u pisanje, marketing i komunikacije sa visoko izraženim organizacionim sposobnostima.

Šta nam je važno?

Da odlično poznajete engleski jezik. Da možete da komunicirate i pišete. Da jednako dobro znate da prevedete tekst sa engleskog na srpski, dajući smisao svakoj napisanoj rečenici i isto tako sa srpskog na engleski.

Da razumete da digitalni marketing nije samo objavljivanje postova na različitim društvenim mrežama.

Da razumete da je digitalni marketing “živo biće”, da raste, da se menja, da ono što je važilo juče ne mora da važi danas ili sutra.

Da razumete da se u marketingu ništa ne dešava slučajno. Da se odluke donose isključivo na osnovu analiza i merljivih rezultata, bilo da su kratkoročne ili dugoročne.

Da ste spremni na konstantnu edukaciju i praćenje trendova digitalnog marketinga.

Da uveče pre spavanja, uvek rado pročitate novi blog post koji vam je privukao pažnju a tiče se digitalnog marketinga.

Šta će biti vaša zaduženja ukoliko dobijete posao?

  • Stvaranje i širenje originalnog content-a (u koji spadaju social media postovi, blog postovi, newsletter-i, landing stranice, ebook-ovi i ostali e-resursi) preko naših sajtova, email-a, bloga i društvenih mreža radi popularizacije brenda, povećanja baze kontakata i generisanja lidova
  • Aktivno učešće u stvaranju, razvoju i planiranju svih content, email i social media marketing kampanja koje za cilj imaju da krajnjem korisniku približe naše proizvode i usluge
  • Rad na razvoju content marketing strategije i kreiranje kalendara objavljivanja content-a
  • Identifikovanje i praćenje KPI i rezultata kampanja na osnovu kojih se optimizuju buduće kampanje
    Osnovno razumevanje i upotreba SEO praksi

Poželjno:

  • Prethodno radno iskustvo u oblasti digitalnog marketinga
  • Iskustvo u B2B marketingu
  • osnovno poznavanje CMS platforme WordPress;
  • Osnovno razumevanje i upotreba SEO praksi
  • osnovno poznavanje sledećih alata:
    • Google Analytics
    • Google Ads
    • Facebook Business Manager

Šta treba da sadrži vaša prijava za posao?

Ako se prepoznajete u opisima ili smatrate da bi vrlo lako i brzo mogli da savladate veštine koje vam nedostaju a navedene su, pošaljite nam:

  • CV,
  • Motivaciono pismo u kojem ćete nam napisati zbog čega Vas privlači ova pozicija i sve dodatno što mislite da treba da znamo o vama
  • Link do vaših projekata ukoliko ste ranije radili u oblasti digitalnog marketinga

Navedeno pošaljite na email adresu: karijera@drugacijifitnes.rs

Način rada

Iako primarno želimo da pronađemo osobu koja bi posao obavljala iz naših kancelarija u Novom Sadu, otvoreni smo za mogućnost zapošljavanja osobe iz nekog drugog grada koja bi radila „remote“ puno radno vreme.

Do kada traje konkurs za posao?

Konkurs će biti otvoren dok ne pronađemo adekvatnu osobu koja ispunjava sve navedene uslove, a za koju verujemo da će se lako uklopiti u naš tim.

To može biti sutra, za nedelju ili mesec dana, nije nam važno, koliko nam je važno da napravimo pravi izbor.

Zato još jednom pročitajte ceo oglas, i ukoliko se prepoznajete u gore napisanom, očekujemo vašu prijavu odmah.

Ukoliko uđete u uži krug, možete očekivati poziv za online intervju na kojem ćete dobiti priliku da nas bolje upoznate, da mi vas bolje upoznamo, da kažete i pitate sve što vas zanima.